İletişim

T: +90 212 244 71 71
F: +90 212 244 71 81
E: info@contemporaryistanbul.com
W: www.contemporaryistanbul.com

Skype: contemporaryistanbul

Lokasyon

CONTEMPORARY ISTANBUL
Bankalar Cad. Nazlı Han No: 26/2 Karaköy, Beyoğlu / İstanbul, Türkiye

Abonelik

Yeni duyurulardan haberdar olmak için
e-posta listemize abone olun.

Kariyer

Başvurular için emre@ci.com.tr adresine mail atabilirsiniz.

CI Yöneticiler

Ali Güreli

Yönetim Kurulu Başkanı

Rabia Bakıcı

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Hasan Bülent Kahraman

İcra Kurulu Üyesi

Marc-Olivier Wahler

Artistik Danışman

Kamiar Maleki

Direktör

CI Ekip

Gül Altan Yeltik

Genel Koordinatör

gul@ci.com.tr

Marcus Graf

Program Direktörü

marcus@ci.com.tr

Burcu Öztürkler

İş Geliştirme ve Özel Projeler

burcu@ci.com.tr

Aslı Ünal

Katılımcı İlişkileri Yöneticisi

asli@ci.com.tr

Zeynep Akdamar

VIP İlişkileri Yöneticisi

zeynepa@ci.com.tr

Koza Güreli

Stratejik Ortaklıklar ve Marka Yöneticisi

koza@ci.com.tr

Serra Gözören

VIP İlişkileri, Kurum İlişkileri

serra@ci.com.tr

Melis Elçi

VIP İlişkileri Asistanı

melis@ci.com.tr

Yeşim Yaşar

Sponsorluk İlişkileri Yöneticisi

yesim@ci.com.tr

Gözde Gazioğlu

Medya İlişkileri ve İletişim Direktörü

gozde@ci.com.tr

Yeşim Hamzalar

Dijital İletişim Müdürü

yesimh@ci.com.tr

Emre Teoman

Medya İlişkileri ve İletişim Uzmanı

emre@ci.com.tr

Seda Demirel

Asistan

seda@ci.com.tr

Neşegül Kaykana

Finans Müdürü

nesegul@ci.com.tr

Onur Öztürk

Finans Müdürü Asistanı

onur@ci.com.tr

CI Temsilcileri

Abigail Esman

New York, Gazeteci, Sanat Danışmanı

Angelo Bucarelli

Roma, Sanat Danışmanı

Catherine Chevron-Tiberghien

Cenevre, CI Ambassador

Thomas Falk

Berlin, CI Ambassador

Abhishek Basu

Kalküta, Calcutta Art Club Kurucusu, Basu Foundation

Irene Gludowacz

Berlin & Viyana, Yazar, Koleksiyoner

Susanne van Hagen

Paris, Tokyo Art Club Kurucusu, koleksiyoner

Mahsa Azimi

Tahran, Koleksiyoner

Mariam Al Thani Hodge

Dubai, Sanat Danışmanı

Liliya Tippetts

Monako, Sanat Danışmanı

Yola Noujaim

Beyrut & Paris, Koleksiyoner, ynzdesign’da Mimar, Design Days Dubai Yönetim Kurulu Üyesi

Dina Dabbas Rifai

Amman, Ürdün, Sanat Danışmanı

Lika Chkuaseli

Tiflis ve Bakü, Sanat Danışmanı

Yashian Schauble

Şanghay, CI Ambassador

CI Ajanslar